Tisztelt Tagtársaink!

Szomorú hírt kell megosztanunk veletek. A család tájékoztatta egyesületünket, hogy Selmeczi Hajnalka tagtársunk életének 75. évében
2023. március 9-én elhunyt.

Hajnalka a számvevőszéki pályafutását a 2000-es évek fordulóján az Adó- és vámellenőrzéseket végző osztályon kezdte, majd 2003 évtől a Minőségbiztosítási önálló osztályon folytatta egészen 2009-ig nyugdíjazásáig. Halk szavú, visszahúzódó személyiség volt, aki alapvetően csak a közvetlen munkatársai előtt nyílt meg, velük jó baráti kapcsolatot alakított ki. Munkáját megbízhatóan, lelkiismeretesen, a pontosságot és a szakmaiságot előtérbe helyezve végezte, mindig lehetett rá számítani.
Nyugdíjazását követően, 2009-ben lépett be egyesületünkbe, amelynek egészen haláláig tagja volt. Vidékre költözése és betegsége akadályozta abban, hogy rendszeresen részt vegyen az egyesületi rendezvényeken.

Temetése, búcsúztatója 2023. április 26-án 11:45-kor a budapesti Új Köztemető ravatalozójában lesz.

Hajni, emlékedet megőrizzük. Nyugodj békében!

ÁSZ Nyugdíjas Egyesületének Elnöksége